מגלשה לחצר

מגלשה לחצר – המתנה המושלמת לילדים שלכם

אם אתם מחפשים מתקן לחצר או למרפסת, שיגרום לילדים שלכם לבלות שעות של הנאה במשחקי דמיון שיש להם כמה וכמה ערכים מוספים – אתם צריכים מגלשה לחצר.

למה דווקא מגלשה לחצר?

  • כי הילדים פשוט אוהבים את זה – מגלשה לילדים היא אחד המתקנים האהובים ביותר. כמעט שלא תראו ילד שעובר ליד מגלשה ולא מושך את הוריו אליה באמירה מאוד ברורה שהוא רוצה להתגלש. מכיוון שהיום אנחנו הרבה בבית ולא תמיד יש לנו חשק ללכת לגן השעשועים, אין כמו להביא את המגלשה הביתה וליהנות מילד מאושר מבלי שזה דורש מכם, ההורים, הרבה מאוד תמרונים.

 

  • כי מדובר במתקן שמפתח מאוד את הדמיון – עבור המבוגרים מגלשה היא רק מגלשה, אבל עבור הילדים היא הרבה יותר מזה. היא יכולה להיות נהר זורם שלוקח אותם למחוזות אחרים, היא יכולה להיות נחש שעליו הם רוכבים, היא יכולה להיות מנהרה שמביאה אל עולם הדמיון והיא יכולה להיות חלק מאתגר מכשולים שהם מפתחים. כל ילד והעולם שלו, כל ילד והדמיון שלו. תנו להם מתקן אחד – והשמיים הם הגבול.

 

  • כי היא מוציאה אותם מהמסכים – היום גם ילדים בני שנה וחצי ושנתיים נמשכים אל המסך כמו שפרפרים נמשכים אל האש. אין כמעט בית שאין בו ויכוחים בין הורים לילדים על משך הזמן שהם מבלים מול המסך, ואין הורה שלא מנסה כל הזמן לחשוב מה הוא יכול כבר להציע לילדים שיהיה אטרקטיבי יותר מהמסך. אז אם יש לכם ילדים קטנים בבית ואתם רוצים להפחית את משך הזמן שהם נחשפים למסך, מגלשה לחצר תהיה רכישה מצוינת עבורכם. המגלשה, כמו כל דבר חדש, תעורר את סקרנותם, תגרום להם לצאת מהבית ותאפשר להם להישאב אל משחקי הדמיון שהוזכרו מעלה, ותאפשר לכם לנוח מהוויכוחים איתם ופשוט ליהנות מהם במשך שעות רבות.

 

  • והערך המוסף הנוסף: כי היא גורמת להם לזוז – כולנו יודעים, שהילדים של היום לא עושים הרבה פעילות גופנית. המסכים גורמים להם לשבת הרבה יותר מתמיד וזה כמובן פחות בריא. אמנם מדובר בדרך כלל בילדים גדולים יותר שכבר עברו את גיל המגלשות, אולם אם הם גדלים למציאות של פעילות, יש יותר סיכוי שהם ימשיכו בה גם כשיגדלו. מגלשה לחצר גורמת לילדים לטפס, לרוץ ולזוז, כך שהיא בהחלט תורמת לפיתוח המודעות לחשיבותה של תנועת הגוף.

מגלשות לחצר רוכשים אצלנו

אנחנו משווקים מגלשות לחצר במגוון גדלים ובצבעים מקסימים, גם כאלה המתאימות לפעוטות וילדים קטנים וגם כאלה המיועדות לקצת יותר גדולים. כל המגלשות מיוצרות על ידי החברות המובילות בענף ומגיעות אליכם עד הבית עם אחריות.

לקבלת מידע נוסף וסיוע בבחירת מגלשה לחצר שמתאימה לצרכים האישיים שלכם
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן