מתקני גינה לילדים

מחפשים מתקני גינה לילדים שיספקו להם ולכם שעות רבות בהן הם לא מול המסך בצורה בטיחותית ומהנה? אתם בדיוק במקום הנכון.

ג'ימבו מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מתקני גינה מתוצרת החברות המובילות בענף, אשר מגיעים עד אליכם הביתה במהירות והכי חשוב – באחריות.

מתקני החצר שלנו:

בין מתקני הגינה שלנו תוכלו למצוא:

  • מגלשות לפעוטות ולילדים – מגלשות לגינה יציבות ובטיחותיות, המספקות שעות של הנאה לילדים ופעוטות. המגלשות מגיעות במגוון צבעים עליזים שילדים אוהבים, ומוסיפים עניין למשחק השוטף של הילדים.
  • מגדל תצפית משולב מגלשה – מגדל ממותג "יחידת החילוץ", אחת הסדרות האהובות ביותר על הילדים, אשר מאפשר להם משחק יצירתי בשומרים וחיילים שעומדים בעמדת התצפית וצופים בכל הנעשה מסביב, ואחר כך יורדים בגלישה אל חבריהם שבחצר. מתקן מקסים ומיוחד, שאין ילד שיוכל לעמוד בפניו.
  • בית כדורים – אין דבר כזה ילד שלא אוהב בריכת כדורים. אין גם ילד שלא אוהב לשחק שעות בבית פלסטיק שמאפשר לדמיון להגיע רחוק. לכן, השילוב המרתק בין שני הדברים שהילדים כל כך אוהבים – בית פלסטיק מלא בכדורים, הוא אחד מאותם מתקני גינה לילדים שפשוט נחטפים.
  • מפל מים – מה קורה למים כשמוזגים אותם לפתח העליון של המתקן המקסים הזה? נכון! הם זורמים עם כוח המשיכה דרך הכלים החמודים והמשפכים שהם חלק בלתי נפרד מהמתקן והופכים אותו למרתק ומיוחד!
  • מבוך הרכבת – נכנסים מפתח אחד ויוצאים מהשני, הישר לטיול קסום בארץ הדמיון הכל כך מיוחדת של הילדים. ניתן גם להשתמש בו כמקום מחבוא מקסים כשמשחקים מחבואים, ואפשר להשתמש בו כחלק מאוד מרתק של משחק מרוץ אתגרי.

איך בוחרים מתקן?

פשוט מאוד. אתם מכירים את הילדים שלכם הכי טוב. אם הם אוהבים לגלוש, פנקו אותם במגלשה המתאימה לגילם ולגובהם. אם הם אוהבים משחקי דמיון – רכשו להם את מבוך הרכבת או את בית הכדורים, ואם הם אוהבים לחקור – מפל המים יהיה מתקן מצוין עבורם. אם אתם לא בטוחים, אתם כמובן יכולים לרכוש גם יותר ממתקן אחד 😊.

בטיחות, איכות ונוחות

כל מתקני הגינה שלנו עברו בדיקות איכות ובטיחות קפדניות ועומדים בכל דרישות התקן. כשאתם בוחרים להזמין מתקני גינה לילדים מאיתנו אתם מקבלים מתקנים שאתם יכולים להיות בטוחים שהילדים שלכם בטוחים כשהם משחקים בהם, כמובן שבהשגחת מבוגר בגילאים הצעירים.

לקבלת מידע נוסף אודות מתקני הגינה ומועדי השילוח אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני  או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן